Rady jaké svatební šaty, plesové šaty či společenské šaty vybrat

28.11.2010 17:24

 

Myslete na svatební šaty již nyní

Svatební šatySvatební sezona přichází sice až s jarem a létem, ale na svatební šaty je dobré myslet už teď. Tím spíš, pokud uvažujete o zapůjčenísvatebních šatů. Jinak se Vám může lehce stát, že šaty, které se Vámbudou nejvíce líbit, budou již na Váš termín zadané. Jistě nebudetechtít v tak slavný den dělat kompromisy a slevovat ze svých představ.

Rady jaké svatební šaty, plesové šaty či společenské šaty vybrat

Vdávat se za teplého počasí je mnohem praktičtější a také lépe vynikne vaše svatební róba.
Proto je většina svateb v červnu a červenci. Bohužel, stále opomíjeným měsícem na svatby je květen a to přesto, že je to úžasný měsíc, který se v posledních letech mnohdy vyrovná svým krásným počasím i letním dnům a přitom je svěžejší, rozkvetlejší a zelenější.V srpnu si většina svatbychtivých užívá dovolenou a tak další velká várka svateb začíná zase až v září.


Trendy svatebních šatů se každoročně mění i když asi ne tak výrazně jako móda pro všední den. Od pradávna je oblíbeným zdobivým materiálem krajka. A je to právě krajka, která pro nadcházející sezonu 2010 zažívá svůj comeback právě  u svatebních šatů.

Objevuje se buď jako materiál na celých šatech, nebo jako větší či měnší zdobný prvek. Nejčastěji jsou šaty tvořeny spodím dílem, přes který je po celé délce aplikována krajka. Občas se využije velmi efektní a zdobný motiv přesahující krajky – například až za krk nevěsty. U svatebních šatů je také častá krajka s malými aplikacemi, která šatům dodá lehkost, jemnost a nevinnost. V neposlední řadě je možné přes jednoduché svatební šatyvyužít módního kabátku, mnohdy se jedná jen o krátké bolerko. Je buď ušito ze stejné krajky jako je krajka na šatech, nebo k hladkým šatům, které nezdobí žádná krajka,  můžete vzít krajkové bolerko, které celému modelu dodá ten správný švih. V půjčovnách Vám rády poradí zkušené asistentky jak sladit jednotlivé prvky.   

Neváhejte proto vyhledat krajkové kreace např. v půjčovně svatebních šatů EVANIE a být opravdovou princeznou v ten krásný den, který jste si pro svatbu zvolili.

Jana Tůmová

Autor článku:Jana Tůmová
Mail:clanky@webdomena.cz
WWW:www.clanky.eu
UIN:63-812-345
Tel.:284 812 229
GSM:775 566 383
Profil:zobrazit