Svatební muzika

Duo HeČ - Hezky Československy

 

 

O nás: Jsme mladý, hudební pár z Plzně, který působí od roku 2000 a věnuje se převážně české a slovenské hudbě všeho druhu. To znamená lidové písničky, folk a country, rock n´ roll, bigbeat, pop a rock od 60 let až po současné hity, ska, atd. Zaměřujeme se na vesnické a hospodské tancovačky, narozeniny, svatby či firemní akce. Ochotně se žánrově přizpůsobíme druhu zábavy a náladě účastníků, nově zařazujeme i zahraniční písně.

Zkušenosti: Účast v televizních, hudebních soutěžích a muzikálových konkurzech.

Nástroj: Elektronické klávesy Yamaha 9000

Ostatní: Světelné efekty, nově zařazujeme i anglické písně

Výběr interpretů: H.Vondráčková, H.Zagorová, V.Martinová, L.Vondráčková, Verona, Brutus, Turbo, Extra Band, Olympic, Tři sestry, Kabát, Lucie, Chinaski, Mandrage, P.Habera & Team, Elán, Desmod a mnoho dalších. 

Ceník: Cena dohodou

Kontakt: Iva Vítková 723 490 852, David Nevečeřal 736 216 092 

Proč si na svatbu vybrat právě nás?

Stejně, tak jako Vy i my si letos řekneme svoje ano. Proto moc dobře víme, kolik úsilí a času Vás stálo, aby se tento Váš den co nejvíce přiblížil Vašim představám a byl alespoň v myšlenkách dokonalý. 


Mnoho hudebních těles rádo nabízí svoje služby na svatby, za účelem vidiny tučného zisku. Přesto, že se prezentují živou hudbou, ne u každé písně tomu, tak mnohdy bývá. A to se Vám s námi nestane, protože každou píseň zpíváme s chutí a radostí, tak jako před lety, když jsme se dali dohromady nejen jako hudební pár.


Pokud se rozhodnete právě pro nás, budeme moc rádi a uděláme vše pro to, aby se Váš svatební den a následně noc stala pro Vás a Vaše svatebčany co možná nejpříjemnější.


Těšíme se na první kontakt a přejeme Vám pevné nervy a bystrou mysl v dalším Vašem rozhodování a organizování svatby. :-)