Svatební fotograf Plzeň 

SVATBA je pro každého z Vás jedinečnou životní událostí. ke které se budete mnohokrát v budoucnu vracet ve vzpomínkách. Výběr fotografa je proto pro Váš den jedno z nejdůležitějších věcí , aby Vaše vzpomínky na svatební den nezůstal pouze v myšlenkách, ale i v krásných fotografií, které si budou prohlížet jednou Vaše děti a třeba i vnoučata.

Můžete narazit na skvělého fotografa, který umí vytvořit nádherné záběry, ale bude morous, a tak se může stát že i když budou svatební fotky báječné, fotograf svým chováním může pokazit celý slavnostní den. Měl by bát sympatický pro Vás oba, aby zapadl mezi svatební hosty a nezkazil všem dojem z celé svatby. Nejlepší výběr svatebního fotografa je samozřejmě z referencí od Vašich přátel a kamarádů.

Jestliže nemáte žadné reference od přátel nezoufejte, protože dnešní trh ve svatební fotografii je opravdu pestrý a určitě máte možnost si vybrat fotografa přesně podle Vašich představ. Z vlastních zkušeností doporučuji v dnešní internetové době, aby jste nedali pouze na prezentaci na internetových stránkách, ale vyžadujte vždy osobní schůzku, protože tak opravdu poznáte jestli svatební fotograf je opravdu profesionál, ke kterému budete mít absolutní důvěru v tak jedinečný den jak je SVATBA. 

Dále doporučuji nikdy nevybírejte to nejlevnější. Správný fotograf by měl znát svoji cenu a pravý profesionál se nikdy nebude podbízet jen aby vydělal pár stovek korun. Stejně jako když jdete koupit televizy nekoupíte to nejlevnější na trhu protože chcete také kvalitu. Stejné je to i u svatebni fotografie, zvláště když dnes jsou profesionální fotoaparáty dostupné všem a každý vášnivý amatér se vydává za profesionála..

Další otázka je jestli svatební album nebo v dnešní době tolik medializovaná svatební fotokniha. Můj názor zastává klasickou fotografii na kterou výrobce v kvalitních fotolaboratořích dává 100 let záruku na barevnost a stálost fotografií což u fotoknih nikdo nemůže zaručit. Většina z nich se tiskne na barevných kopírkách proto když zvolíte fotoknihu zjistěte si jaká technologie je použitá, aby za pár let nevybělaly Vaše vzpomínky na tak krásný den. To nejhorší co můžete udělat je nechat Vaši svatbu pouze na mediích, které zaručeně za pár let zmizí a Vaše svatební fotografie budou navždy ztracena.