restaurace Gondola**** 

Pallova 12, 301 00  Plzeň - Centrum

tel.: +420 377 994 211

 https://www.restauracegondola.cz

Hotel a restaurace Gondola. Nedaleko historického centra Plzně, podél tzv. „Mlýnské strouhy“, se nachází skupina budov, pojmenovaná „Malé Benátky“. V jedné z nich se nachází hotel, ke kterému patří velice příjemná, klidná a útulná restaurace s kapacitou 30 míst, příznačně nazvaná restaurace Gondola, která nabízí velký výběr tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména středomořské. Team pracovníků restaurace je však schopen sestavit jakékoli menu od klasické české kuchyně, až po mezinárodní podle finančních požadavků zákazníka. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín tuzemské provenience, nebo ochutnat vína zahraniční.

 

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě a kdo by ji nechtěl prožít spojenou s gurmánskými hody v romantickém prostředí /klidné/ restaurace? Toto a ještě příjemné ubytování pod jednou střechou Vám náš hotel Gondola nabízí. V tuto neopakovatelnou chvíli cítíme obrovskou zodpovědnost za tento jedinečný den, a proto s Vámi podrobně rozebereme Vaše představy, upozorníme Vás na úskalí, která mohou tento den provázet, a společně pomocí série předběžných kalkulací vytvoříme optimální kombinaci Vašich snů a finančních možností.

 


V rámci svatebních hostin běžně zajišťujeme
:
■svatební dort, cukroví, koláčky, výslužky
■uskladnění, vychlazení a dekoraci Vašeho
  vlastního cukroví a dortů
■sestavení zasedacího pořádku a tisk jmenovek na svatební tabuli
■dopravu, profesionální fotografy a kameramany
■květinovou výzdobu tabule, svatební kytice a myrty
■živou hudbu
■standardem jsou speciální přání, jejichž vyjmenování je prakticky nemožné

Při příjezdu Vás může doprovázet hudba nebo můžete kráčet po lístcích růží. Před restaurací Vám popřejeme mnoho štěstí do nového života, připijeme na Vaše zdraví, rozbijeme talíř a uvedeme ke slavnostní tabuli. Ta bude doplněna výzdobou - formou ikeban, jmenovkami dle zasedacího pořádku, svatebním cukrovím a dortem. Samozřejmostí je stůl na svatební dary a květiny. To vše bude na základě Vašeho přání zachyceno profesionálním fotografem nebo kameramanem. 
 

Květinová výzdoba, dekorace a příprava slavnostních tabulí, režijní náklady spojené s konzumací vlastního svatebního cukroví - cca 3 500,- Kč dle náročnosti květinové výzdoby. Někdy je vhodné seznámit hosty s průběhem celého dne, taktně upozornit na případná omezení kouření či konzumace alkoholických nápojů, které nejsou hrazeny. Po pronesení slavnostního přípitku následuje servis menu, v průběhu kterého uschováme svatební dort zpět do chladírny, abychom udrželi jeho kvalitu. Novomanželé často svázáni jedí polévku ze společného talíře.

Pro Vaši lepší orientaci uvádíme možný scénář svatby pro 30 osob včetně cenové kalkulace. ( Nejběžnější počet je mezi 10 - 40 svatebními hosty. )

I. SVATEBNÍ MENU pro 30 osob
Bohemia regia brut 996,-
Šunková rolka se sýrovým krémem a křenem  1 500,-
Svatební slepičí polévka s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi 1 200,-
Svíčková na smetaně s brusinkovým terčem a šlehačkou 
1/2 domácí houskový knedlík a 1/2 karlovarský knedlík 4 470,- 
MENU I. celkem 8166,- 


II. SVATEBNÍ MENU pro 30 osob
Martini Bianco 2 400,-
Sýrová rolka 1 500,-
Svatební slepičí polévka s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi 1 200,-
Grilovaná kuřecí prsíčka (s rokfórem, dijónskou omáčkou, zapečená
s broskví, ...) 4470,-
Gratinované brambory 870,- 
MENU II. celkem 10440,-

Pro děti jsou samozřejmostí poloviční porce, speciální menu případným vegetarianům nebo dietářům není také problém sestavit. Po slavnostním obědě bychom porcovali svatební dort a servírovali kávu. Vhodným doplňkem je ovocná bowle. Večerní občerstvení může být další Vámi odsouhlasené menu nebo je možné kombinovat grilování se studeným rautem.

Příklad grilování - kalkulace
Krůtí prsa /1 kg/ 450,-
Vepřové kotletky /2 kg/ 900,-
Kuřecí suflaky /1 kg/ 450,-
Výborné domácí Matějkovy klobásy /2 kg/ 700,-
Saláty zeleninové, dresinky, přílohy 1 900,-
Grilování celkem 4 400,-

Studený raut (který může grilování doplnit)
Sýrový dřevěný talíř - niva, hermelín, eidam, hrozny a ořechy /1 kg/ 500,-
Mísy uzenin od řezníka Matějky /1 kg/ 400,-
Variace studených předkrmů /60 ks/ 1 800,-
Těstovinový salát se žampiony a nivou /1 kg/ 1 000,-
Tatarský biftek z čerstvého lososa servírovaný na toastu /1 kg/ 1 500,-
RAUT celkem 5 200,-
NÁPOJE předběžný odhad 12 000 ,-

Výsledná částka celkem za výše uvedenou svatební hostinu by činila cca 30 - 35 tis. Kč. Svatba v hotelu GONDOLA Plzeň se pohybuje se všemi náklady kolem 1 100,- Kč na osobu.

Neodmyslitelnou součástí svatební oslavy je také svatební noc. Když se rozhodnete u nás uspořádat Vaši svatební hostinu, jako poděkování a zároveň prémie pro novomanžele je svatební noc ve dvoulůžkovém pokoji ZDARMA