Hotel Olympic Tachov

Pivovarská ulice 1371, 347 01 Tachov

tel: +420 374 722 544
www: https://www.hotel-olympic.cz

 

 

HOTEL OLYMPIC VÁM NABÍZÍ


Toužíte po odpočinku nebo dáváte přednost aktivní dovolené? Hledáte vhodné místo pro vaše oslavy, obchodní jednání či sportovní soustředění?

Pak Vám náš hotel nabízí pohodlí a kvalitu ubytování v klidné části Tachova nedaleko od centra, jež uspokojí i ty náročnější z Vás. Je vhodný nejen pro jednotlivce či rodiny s dětmi, ale i pro početné skupiny. Obzvláště sportovní oddíly pak ocení moderní sportovní areál nalézající se v blízkém okolí i zázemí, které je pro ně v prostorách našeho hotelu nově vybudováno.

Nedílnou součástí hotelu je útulná hotelová restaurace (kapacita 70 míst) s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně, která Vám jistě zpříjemní pobyt chutným jídlem a dobrým plzeňským pivem.

K dispozici je také konferenční místnost, která umožňuje pořádání různých akcí společenského i obchodního charakteru (prezentace, semináře, školení, abiturientská setkání); zároveň slouží početnějším skupinám jako místo pro společné posezení, porady, hry apod. 

 

SVATEBNÍ A JINÉ HOSTINY
Rádi pro Vás uspořádáme svatební hostinu (do 50 osob) s možností ubytování svatebčanů, přičemž novomanželé od nás obdrží jako dárek 1 noc v apartmá zdarma.

Připravíme pro Vás i jiné soukromé nebo firemní akce, slavnostní rauty apod.

Náš kvalitní personál spolu s dobrou kuchyní se postarají o to, aby Vaše akce proběhla k plné spokojenosti.