Upřímně si myslím že svatební manuál je k ničemu proto jsme se rozhodli ho neuveřejńovat na našich stránkách. Je těžké říci co máte dělat dva měsíce před svatbou, když daný trh bohužel se mění rychleji než by jsme chtěli. Dříve stačilo měsíc před svatbou začít zařizovat svatbu a nebyl problém sehnat fotografa, půjčit si šaty či zamluvit hostinu. Bohužel v dnešní uspěchané době se lidé přiklánějí k nesmyslnému zamlouvání i rok dopředu. Proto svatební manuál je opravdu naprosto zbytečný a ve výsledku Vás ještě bude stresovat, protože po přečtení manuálu zjistíte, že potřebujete na svatbu profesionálního koordinátora, protože není v lidských silách vše zvládnout.

Svatba by měla být prožitkem nikoliv stresujícím okamžikem. Snažte se zjednodušit co nejvíce přípravy a zbytečnostmi se nestresujte.

 

Díky tomu vznikl i tento web, aby Vám ušetřil čas a popřípadě i peníze. Zde najdete vše od místa konnání svateb, restaurace kde se postarají o Vaši svatební hostinu, půjčovny šatů pro nejkrásnější šaty,svatební kytice, fotografické ateliéry, půjčovny aut, a mnoho dalšich. Všechny firmy zde jsou jen z našeho regionu tj. západních čech. Navíc máte možnost reagovat na každou firmu a popřípadě si přečist reference od předchozích svatebčanů, kteří mají z danou firmou už nějaké zkušenosti