zámek Blatná

Na Příkopech 320

 388 01 Blatná

tel.: 383 422 934

e.mail: zamek.blatna@gmail.com

https://www.zamek-blatna.cz/

zámek Blatná svatební obřad

Vkročte do společného života romantickou svatbou na vodním zámku Blatná. Zámek Blatná zrcadlící se ve vodní hladině Vám nabízí to nejlepší místo k uskutečnění Vašeho společného kroku do života. Řekněte si své ANO v pohádkovém prostředí zámeckého parku, který je jako stvořený v letních měsících.

 

Termíny svatebních obřadů je nutno rezervovat na matrice města Blatná na tel. 383 416 204 paní Návratová. Svatební termíny jsou uveřejněny na www.mesto-blatna.cz.  Za správu zámku jsou pověřeny organizací svatebních obřadů Eva Rážová a Veronika Janečková. Správa zámku provádí základní organizaci venkovních svatebních obřadů a matrika organizuje vlastní svatební obřad.

 

Svatební obřad v zámeckém parku
Zámek Blatná zajišťuje svatební obřady v zámeckém parku. Cena pronájmu je 2 500 Kč. Cena zahrnuje svatební výzdobu, přívod elektřiny a zapůjčení zahradního nábytku.  
 
Svatební obřad v zámecké kapli
Novinkou jsou církevní sňatky, které se konají výhradně v zámecké kapli v Rožmitálském paláci. Cena pronájmu je 5 000 Kč. Cena zahrnuje svatební výzdobu, přívod elektřiny.

 

Svatební obřad v obřadní síni
Tyto obřady jsou plně v režii Městského úřadu Blatná. Více informací na www.mesto-blatna.cz či tel. 383 416 204. Po domluvě se s správou zámku je možno svatební obřad uskutečnit i v jiných prostorách blatenského zámku.

 

Pro pořádání svatební hostiny Vám můžeme nabídnout následující možnosti:

Zámecká hostina
Pro pořádání Vaší hostiny Vám nabízíme vhodný sál přímo v prostorách blatenského zámku. Kapacita tohoto sálu je cca 100 osob.
Hotel Prácheň Horažďovice (vzdálenost cca 20 km od Blatné)
Připravíme hostinu dle Vašich požadavků, včetně výzdoby, svatebního menu, večerního rautu, sál má svůj vlastní bar i venkovní terasu.

 

Nabízíme Vám další služby:

- romantické jízdy kočárem po zámeckém parku

- zajištění fotografa

- zajištění kadeřníka

- zajištění hudby

Diskusní téma: zámek Blatná

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek